• EXTOL INDUSTRIAL Електричен стругач, 710W, 82mm, 0-2,6mm, IEP 26-82

Моќност на моторот 710W. Совршена рамнотежа за точна и брза завршна обработка. Континуирана длабочина на сечење до 2,6 mm за обработка на фини и груби површини. 

Главни технички параметри:

  • напон / фреквенција: 230V/50Hz;
  • потрошувачка на енергија: 710W;
  • брзина: 16000/min; 
  • стругање ширина: 82 мм прилагодливи;
  • отстранување: 0-2,6 мм;
  • попуст длабочина: 0-10 мм;
  • резервни јаглени четкички x 2 (не се вклучени): 8.793.403-36;
  • тежина: 3,1 кг.
Напиши мислење

EXTOL INDUSTRIAL Електричен стругач, 710W, 82mm, 0-2,6mm, IEP 26-82

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.677ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8793403
Производители
EXTOL INDUSTRIAL

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи