Брусилка дизајнирана за умерено сечење и брусење, сечење плочки и др.

Главни технички параметри:

 • напон / фреквенција: 230V/50Hz;
 • моќност: 1200W;
 • диск дијаметар: 150mm;
 • навој: M14;
 • брзина: 8000/min;
 • внатрешен дијаметар: 22,2 mm;
 • навој на рачка: М10;
 • резервни четкици x 2 (не се вклучени): 8892018-42;
 • тежина: 3,4kg,
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Аголна брусилка 1200W, 150mm, AG 150 AR

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.290ден. 3.990ден.

Заштеда 300ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8892018
Производители
EXTOL PREMIUM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи