EXTOL PREMIUM Акумулаторска пила со синџир за гранки, 2,65m, 18V Li-ion, 1500mAh

Цена
8.390ден. 6.712ден.

Заштеда 1.678ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8895640
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • батерија: Li- ion 18V,
  • моќност на батерија: 1500mAh,
  • должина на лист: 24cm,
  • синџир OREGON®  080NDEA318,
  • брзина на синџир: 4м/сек.,
  • резервоар за масло: 80ml,
  • тежина со батерија: 3.1 kg,
  • со продолжена рачка 3,7кг.
Напиши мислење

Видени производи