EXTOL PREMIUM Акумулаторска убодна пила, без батерија, LI 18 JS

 • EXTOL PREMIUM Акумулаторска убодна пила, без батерија, LI 18 JS
Цена
2.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8891112
Производители
EXTOL PREMIUM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

 • напон: 18V;
 • брзина: 0-2200/min;
 • висина на осцилации: 18mm;
 • агол на сечење: 0-45;
 • max сечење на дрво: 40mm;
 • max сечење на челик: 4mm;
 • степени на клатното 3+1;
 • тип на пилови листови - сите;
 • LED осветлување;
 • маса: 2kg.
Напиши мислење

Видени производи