EXTOL PREMIUM Акумулаторски ударен клуч, 18V Li-on, 1500 mAh, LI 18 CS

 • EXTOL PREMIUM Акумулаторски ударен клуч, 18V Li-on, 1500 mAh, LI 18 CS
Цена
7.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8891111
Производители
EXTOL PREMIUM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Лесен и моќен ударен бежичен одвртувач со голем момент на затегање од 160Nm. За стегање и олабавување навртки до M14 во бетон, дрво и челик.

Главни технички параметри: 

 • батерија: 18V Li-on;
 • капацитет: 1500 mAh;
 • брзина: 0-2500 / min;
 • почеток на удари: 0-3200 / min;
 • max вртежен момент: 160Nm;
 • полнење на батерија: 1h;
 • маса 1,5kg;
 • во куфер.
Напиши мислење

Видени производи