• EXTOL PREMIUM Акумупаторски ножици за жива ограда+тример за трева+батерија+брз полнач, 18V Li-ion, 1500mAh

Бидејќи квалитетната батерија е значаен трошок при купување акумулаторски алат, создадовме сет од 4 алатки, каде една батерија од 18V Li-ion, 1500mAh, која се полни со помош на брз полнач, се користи за акумупаторски ножици за жива ограда и за тример за трева. Време на полнење 1 час.

Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Акумупаторски ножици за жива ограда+тример за трева+батерија+брз полнач, 18V Li-ion, 1500mAh

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
8.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8895620
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи