EXTOL PREMIUM Церада PE непропустлива, зајакната 150g/m2, 5x8m

  • EXTOL PREMIUM Церада PE непропустлива, зајакната 150g/m2, 5x8m
Цена
2.225ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
14104
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Зајакната PE полиетиленска церада во зелено-сина боја со нерѓосувачки метални алки на секои 50cm, двострано ламинирана, заштита од лоши временски услови. Отстапување од декларирана големина 15cm.

Главни технички параметри:

  • 5x8m.
Напиши мислење

Видени производи