• EXTOL PREMIUM Црево за градина, 1", 25m, 320g/m

Квалитетно градинарско црево од мека пластика PVC 320g/m, армирано со полиестерски влакна.

  • должина: 25m,
  • дијаметар: 1",
  • дебелина за ѕид: 3mm,
  • max пристисок: 10bar,
  • температурен опсег: +1°C до +50°C. 
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Црево за градина, 1", 25m, 320g/m

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
900473
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи