Се користи за изработка на жлебови, шари, декоративни профили и прецизни споеви во дрво и пластика. Опремена е со низа на додатоци за лесна, точна и безбедна работа.

Главни технички параметри:

  • напон / фреквенција: 230V/50Hz,
  • моќност: 1200W,
  • брзина: 10000-28000/min,
  • носач: 6,8 милиметри,
  • екстра: електронска контрола на брзина, ергономска рачка со варијатор,
  • резервни четкици x 2 (не се вклучени): 8893302C,
  • тежина: 3,5kg.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Електрична фреза, 1200W, 6,8mm, RT 1200 EH

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8893302
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи