Главни технички параметри: 

  • должина: 40cm;
  • ширина: 9,5cm;
  • со футрола најлонска за на појас.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Градинарска лопатка склоплива, со мотиче

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
498ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8877030
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи