Градинарска прскалка-туш, 9 функции, разни начини на прскање, ергономска рачка со кочница, пластична.

Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Градинарска прскалка-туш

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
361ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8876155
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи