EXTOL PREMIUM Градинарски ножеви, сет 11пар од нерѓосувачки челик, 180/115mm

Цена
570ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8855132
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • должина на отворен нож 175mm,
  • должина на затворен нож 114mm,
  • во најлонска торбичка за на појас,
  • материјал: INOX.
Напиши мислење

Видени производи