• EXTOL PREMIUM Градинарски ножици 215mm

Главни техички параметри:

  • 215mm,
  • за сечење гранки до 20mm, 
  • сечиво од квалитетен челик SK5
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Градинарски ножици 215mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
795ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8872102
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи