Главни технички параметри:

  • дршка од цврст и лесен алуминиум со TPR гума против пролизгување, со квалитетно сечиво од карбиден челик, обложено со слој против остатоци од растенија. 
  • 215mm,
  • за сечење гранки до дијаметар 20mm,
  • материјал HCS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Градинарски ножици, 215mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
549ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8872120

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи