Материјал: inox.

Големина на склопени ножици: 117 х 40 х 18 мм.

4 повеќефункционални сечива за различни градинарски работи.

Футрола од најлон со гајка за ремен.

Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Градинарски ножици повеќефункционални 5 во 1

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
329ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8872150
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи