• EXTOL PREMIUM Хидраулична дигалка 130-342mm

Главни технички параметри:

  • носивост 2t;
  • подигнување: 130-342mm;
  • норма: TÜV/GS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Хидраулична дигалка 130-342mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.499ден. 2.099ден.

Заштеда 400ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
80110
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи