EXTOL PREMIUM Извлекувач со 3 рамена, кован-мини, распон 65mm, длабочина 65mm

  • EXTOL PREMIUM Извлекувач со 3 рамена, кован-мини, распон 65mm, длабочина 65mm
Цена
355ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8816752
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • опсег 65mm,
  • длабочина 65mm.
Напиши мислење

Видени производи