• EXTOL PREMIUM Извлекувач со 3 рамена, кован, распон 120mm, длабочина 100mm

Главни технички параметри:

  • опсег 120,
  • длабочина 100mm, 
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Извлекувач со 3 рамена, кован, распон 120mm, длабочина 100mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.870ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8816731
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи