• EXTOL PREMIUM Катанец водоотпорен, 30mm, 4 клучеви

Главни технички параметри:

  • катанец со заклучување без употреба на клуч,
  • 30mm, 
  • 4 клуча.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Катанец водоотпорен, 30mm, 4 клучеви

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
129ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8857530
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи