• EXTOL PREMIUM Клешти комбинирани, 200mm

Квалитетни клешти со класичен дизајн. Наменети се на средно тешки работи.

Главни технички параметри:

  • 200mm,
  • норма: TÜV/GS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Клешти комбинирани, 200mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7414
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи