EXTOL PREMIUM Клешти на оджилување кабел, 160mm

  • EXTOL PREMIUM Клешти на оджилување кабел, 160mm
Цена
315ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8813102
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Клешти со ергономски дизајн за занаетчии и избирливи хобисти.

Главни технички параметри: 

  • 160mm,
  • стандард: TÜV/GS.
Напиши мислење

Видени производи