Главни технички параметри:

  • 250mm,
  • опис: за слепи нитни 2,4-3,2-4,0-4,8mm, од алуминиум и челик,
  • сила за сечење 6500N,
  • норма: TÜV/GS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Клешти за поп нитни, 250mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8813720
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи