• EXTOL PREMIUM Клешти за сечење арматура, 750mm/30"

Главни технички параметри:

  • 750mm/30",
  • сечење до дијаметар 10mm,
  • материјал: CrMoV,
  • норми: TÜV/GS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Клешти за сечење арматура, 750mm/30"

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.890ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8813430
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи