• EXTOL PREMIUM Клешти зегер прави надворешни, 175mm

Главни технички параметри:

  • 175mm,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Клешти зегер прави надворешни, 175mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
219ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8813513
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи