EXTOL PREMIUM Клучеви окасти, сет 12пар

  • EXTOL PREMIUM Клучеви окасти, сет 12пар
Цена
1.780ден. 1.499ден.

Заштеда 281ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6233
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Комплетите клучеви Extol се оптимално опремени и вклучуваат големини кои се начесто користени во машини, возила, градежни објекти и во домаќинството. За професионална употреба ние нудиме серија Extol Premium од квалитетен хром-ванадиум челик. Одберете комплет кој најмногу ви одговара. 

Главни технички параметри:

  • квалитетна текстилна футрола,
  • 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27, 25x28, 30x32mm,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи