EXTOL PREMIUM Клучеви вилушкасти, сет 8пар, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22mm

  • EXTOL PREMIUM Клучеви вилушкасти, сет 8пар, 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22mm
Цена
635ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6119
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Комплетите клучеви Extol се оптимално опремени и вклучуваат големини кои се начесто користени во машини, возила, градежни објекти и во домаќинството. За професионална употреба ние нудиме серија Extol Premium од квалитетен хром-ванадиум челик. Одберете комплет кој најмногу ви одговара. 

Главни технички параметри: 

  • 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22mm,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи