EXTOL PREMIUM Клучеви вилушкасти/окасти сет 25пар, 6-32mm, полирани

  • EXTOL PREMIUM Клучеви вилушкасти/окасти сет 25пар, 6-32mm, полирани
Цена
3.237ден. 2.899ден.

Заштеда 338ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6334
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Комплетите клучеви Extol се оптимално опремени и вклучуваат големини кои се начесто користени во машини, возила, градежни објекти и во домаќинството. За професионална употреба ние нудиме серија Extol Premium од квалитетен хром-ванадиум челик. Одберете комплет кој најмногу ви одговара. 

Главни технички параметри:
  • квалитетна текстилна футрола,
  • 6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-29-30-32mm,
  • полирани,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи