EXTOL PREMIUM Комбиниран клуч со крцкало, 45 заби, 10mm

  • EXTOL PREMIUM Комбиниран клуч со крцкало, 45 заби, 10mm
Цена
306ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8816110
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • 10mm,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи