EXTOL PREMIUM Компресор за автомобил 12V, автоматски со LCD дисплеј и светло, кабел 2,6m, CC 140

Цена
3.699ден. 3.329ден.

Заштеда 370ден.

Достапност:
Потрошено
Код на продуктот:
8864006
Производители
EXTOL PREMIUM
  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Технички параметри:

  • 12V DC приклучок за запалка за цигари,
  • 2,8m кабел,
  • 65cm должина на кабел,
  • предупредувачко светло,
  • LCD дисплеј.
Напиши мислење

Видени производи