Главни технички параметри:

  • 1,5-2-2,5-3-4-5-6-8-10mm,
  • опис: со топчест завршеток,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM L-клучеви imbus продолжени, сет 9пар

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
498ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8819312
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи