• EXTOL PREMIUM Лист за циркуларна пила со SK плочка, 165x2,0x20mm

Серија на квалитетни универзални циркуларни пили со карбидни сечива за линеарно и косо сечење на масивно дрво, иверица и медиапан табли.

Главни технички параметри:

  • 165x2,0x20mm,
  • 24заби,
  • ирина на SK парчиња 2.8 mm,
  • материјал SK.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Лист за циркуларна пила со SK плочка, 165x2,0x20mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
569ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8803217
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи