• EXTOL PREMIUM Лист за циркуларна пила со SK плочка, 200x2,2x30mm

Серија на квалитетни универзални циркуларни пили со карбидни сечива за линеарно и косо сечење на масивно дрво, иверица и медиапан табли.

Главни технички параметри:

  • 200x2,2x30mm,
  • 24заби,
  • ширина на SK парчиња 3.2 mm,
  • материјал SK. 
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Лист за циркуларна пила со SK плочка, 200x2,2x30mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
645ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8803230
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи