EXTOL PREMIUM Нарезници и врезници M12-M20, сет 23 парчиња

  • EXTOL PREMIUM Нарезници и врезници M12-M20, сет 23 парчиња
Цена
3.945ден. 3.549ден.

Заштеда 396ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8816502
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • M12-M14-M16-M18-M20,
  • норами: DIN 223, DIN 352.
Напиши мислење

Видени производи