EXTOL PREMIUM Насадни клучеви, сет 45пар, 1/4", CrV

 • EXTOL PREMIUM Насадни клучеви, сет 45пар, 1/4", CrV
Цена
1.890ден. 1.599ден.

Заштеда 291ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8818360
Производители
EXTOL PREMIUM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

 • материјал: CrV,
 • рачка со крцкало 1/4 "(45заби),
 • насадни клучеви: 1/4" 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm,
 • продолжени насадни клучеви: 1 / 4 "F 6-7-8-10-11-12-13 mm,
 • продолжеток 1/4" 50-100 mm,
 • вратило: 1/4 ",
 • универзална спојка 1/4",
 • адаптер, битови: 1/4 ",
 • шрафцигер 1/4 ".
Напиши мислење

Видени производи