Главни технички параметри: 

  • за сечење хартија, текстил, кожа, јаже, гума и жица до пречник 0,5mm,
  • рачка од тврда PP пластика и квалитетна мека TPR гума,
  • материјал: не'рѓосувачки челик.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Ножици повеќенаменски од нерѓосувачки челик, 200mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
345ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8855200
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи