EXTOL PREMIUM Ножици за гранки - телескопски со две острици и пренос, 700-1000mm

  • EXTOL PREMIUM Ножици за гранки - телескопски со две острици и пренос, 700-1000mm
Цена
1.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8873115
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • сечиво со површинска заштита против лепење на остатоци од гранчиња,
  • дршка со тврда PP пластика,
  • квалитетна мека TPR гума,
  • 700-1000mm,
  • телескопска дршка,
  • за сечење гранки до 45mm.
Напиши мислење

Видени производи