• EXTOL PREMIUM Ножици за калемење, 215mm

Ножици за калемење, 215mm, за гранки со дебелина од 5-12mm, nylon дршка.

Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Ножици за калемење, 215mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.190ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8872165
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи