EXTOL PREMIUM Ножици за лим со преносник, 255mm, прави

Цена
490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
48100
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:
  • 255mm,
  • опис: прави,
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи