EXTOL PREMIUM Ножици за трева, 360mm

Цена
590ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8872300
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • 360mm,
  • ротациони 0°-360°, 1,
  • 2 положби на сечење,
  • дршка од тврда PP пластика и квалитетна мека.
Напиши мислење

Видени производи