Фрезите се користат за отстранување на остатоци од метал и фино отварање на отвори при дупчење, за глави за шрафови, нитни и саморезни шрафови.

Главни технички параметри:

  • ∅10-34mm,
  • глава со 6 сечива,
  • 1/4" шестостран,
  • прифат: HSS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Обрежувач 40 °, ∅ 10-34 милиметри

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.355ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8801173
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи