• EXTOL PREMIUM Пиштол за силикон, метален HEAVY DUTY, 225mm

Главни технички параметри:

  • 225mm,
  • за силиконски кетриџи,
  • со игла против засушување на силиконот,
  • зајакната конструкција,
  • кружен профил на клипот.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Пиштол за силикон, метален HEAVY DUTY, 225mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
389ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8845102
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи