Ергономско тело погодно за работа со дланката.

Главни технички параметри:

  • тип на клинци: ∅2,5-4mm;
  • глава на клинци: max. ∅8,7mm;
  • должина: 38-90mm;
  • работен притисок: 5,5-7bar (0,55-0,7MPa);
  • max работен притисок: 8bar (0,8MPa);
  • дијаметар на приклучок: 1/4";
  • маса: 0,63kg.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Пневматски заковувач, со дланка, NP1

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8865043
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи