• EXTOL PREMIUM Појас за алати, кожен без ремен, 5 џеба

Главни технички параметри: 

  • 5 прегради ( 1 голема, 1 средна, 3 мали ),
  • држач на чекан,
  • столарски тип.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Појас за алати, кожен без ремен, 5 џеба

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
649ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
421
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи