За суво и влажно чистење.


Напон/фреквенција 230V/50Hz,
максимална моќност 2000W
реална моќност 1400W,
волумен на контејнер за течности 30l, 45l/sec
HEPA филтер,
воден филтер,
хартиена кеса,
внатрешен дијаметар на црево 32mm,
должина на црево 3m,
должина на кабел 6m,
тежина 6,8kW.
Гаранција 2 години

Напиши мислење

EXTOL PREMIUM повеќенаменска правосмукалка 6м кабел, 3м црево, 1400W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
7.490ден. 6.990ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8895800
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи