EXTOL PREMIUM Рачка со крцкало, 45 заби, 1/2", L 265mm

Цена
1.068ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6533
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • 1/2",
  • L 265mm, 
  • материјал: CrV.
Напиши мислење

Видени производи