Главни технички параметри:

  • 600x18mm,
  • опис: врв 25mm.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Секач плоснат SDS MAX, 600x18mm, ширина 25mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
623ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8801557
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи