EXTOL PREMIUM Секира со квалитетна чешка букова дршка

  • EXTOL PREMIUM Секира со квалитетна чешка букова дршка
Цена
770ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8871022
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри: 

  • 1000g,
  • дршка: 45cm,
  • норми: DIN 5131, GS.
Напиши мислење

Видени производи