EXTOL PREMIUM Сензор за влажност на почва, конектор на чешма со 3/4'' приклучок

Цена
1.778ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8876177
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • конектор со копче, 
  • 3/4'' навој,
  • напојување батерии: 3 x 1,5V tип AA.
Напиши мислење

Видени производи