EXTOL PREMIUM Сет аголна брусилка 125mm+акумулаторски одвртувач 12V во пластична кутија

Цена
8.690ден. 7.999ден.

Заштеда 691ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8898311
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Сет кој ги содржи најпопуларните 2 електрични алатки - акумулаторски одвтрувач и аголна брусилка. Лесниот и моќен двобрзински ултра компактен одвртувач е идеален за дупчење од средна тежина и зашрафување во метал и дрво. Поседува и LED сијаличка за работа во темен простор. Компактната и лесна аголна брусилка наменета за сечење и брусење, а благодарение на малата тежина, овозможува работење и со една рака. Сетот е поставен во квалитетна кутија и содржи кутија со бургии и битови и дискови за сечење.

Напиши мислење

Видени производи