Главни технички параметри:

  • 140x40mm,
  • за гипскартон, дрво, пластика, мек метал, 
  • норма: TÜV/GS.
Напиши мислење

EXTOL PREMIUM Стругач метален, 140x40mm

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
324ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8847120
Производители
EXTOL PREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи